ייעוץ זוגי

 

הזמנים המודרניים לא קלים; הלחץ היום יומי, המרדף האינסופי אחר פרנסה טובה, לסגור את החודש, להתמודד עם הילדים ושבועות קשים בעבודה, גורמים לנו לעיתים לשכוח מהדברים החשובים באמת בחיינו, למשל – הזוגיות. הסטרס היומיומי מביא זוגות רבים לוותר על עצמם עוד לפני שניסו בכלל להציל את הזוגיות שלהם. כאן נכנס ייעוץ זוגי לתמונה, ותפקידו לסייע לכם לבחון את הזוגיות שלכם מכל אספקט אפשרי, עד להחזרת מערכת היחסים למסלול תקין ובריא.

 

תפקידו של ייעוץ זוגי

 

הבעיה היא, שרבים מהזוגות חוששים לפנות לייעוץ זוגי מסיבות שונות ; הפחד להכיר בקיומה של בעיה, החשש מהניסיון לפתור אותה, ניסיון שלילי קודם, חוסר אמונה בהצלחת הטיפול וכמובן – מחסור במידע ; כיצד הטיפול יועיל, כיצד התהליך מתבצע, ועוד. הסטטיסטיקה מגלה שהזוג הממוצע חווה מצוקה במשך 6 שנים לפני שהוא מחפש עזרה. הנתון הזה מדהים ומפתיע מאוד, בהתחשב בתוצאות החמורות שיכולות להתלוות אליו. כשבני זוג לא מאושרים, זה משפיע גם על היכולת שלהם להצליח ולהתקדם בעבודה, גם על היכולת שלהם לממש את עצמם וכמובן, גם על הילדים. בנוסף לכך, כשמזניחים לאורך זמן את הקשיים במערכת היחסים הזוגית, בסופו של דבר, זה עלול להוביל לגירושין, והמחיר שמשלמים על כך הוא מאוד גבוה. מלבד הנזק הכלכלי, סוף הנישואין יכול לגבות מחיר רגשי כבד הן מבני הזוג והן מהילדים, שעלולים לסבול מהשלכות פסיכולוגיות חמורות.

ייעוץ זוגי

 

  • ההחלטה – את ההחלטה לפנות לייעוץ צריכים לקבל שני בני הזוג, מהסיבה שאם רק צד אחד מראה נכונות, התהליך עלול להיכשל. דרוש שיתוף פעולה מלא מצד שני בני הזוג, על מנת לאפשר ליועץ לעזור להם. אנו נפנה לייעוץ אם אנו מרגישים שהקשר הזוגי מהווה מקור למתח, כעס ומצוקה נפשית, אם אחד מבני הזוג או שניהם מרגישים שהם אינם מקבלים מענה לצרכים שלהם במסגרת הזוגיות, אם התקשורת בין בני הזוג לקויה והם אינם מצליחים לגשר על הפערים והמחלוקות ביניהם ולמצוא פתרונות לבדם.

 

  • התהליך – תהליך הייעוץ הינו דיסקרטי באופן מוחלט. מדובר בתהליך קצר מועד הכולל כ-12 מפגשים בני שעה וחצי כל מפגש. הגישה היא קוגניטיבית – התנהגותית ועושה שימוש בכלים מעולם האימון. במהלך המפגשים נמפה את המצב הקיים, נציב יעדים ומטרות עתידיות ונמצא את הדרך היעילה ביותר להשבת הזוגיות למסלול הנכון והבריא.

 

  • השיפור – ייעוץ זוגי הוא משנה חיים אם רק מאפשרים לו; הוא מאפשר להתמודד באופן אפקטיבי עם קשיי תקשורת, קשיים בפן האינטימי, קצרים באמון, מחלוקות בנושאי הורות ועוד. בתהליך של ייעוץ זוגי תלמדו מיומנויות ואסטרטגיות תקשורתיות חדשות ותקבלו כלים מעשיים לשינוי ולהטמעת דפוסי תקשורת חדשים ויעילים במערכת היחסים הזוגית שלכם.

 

אל תוותרו על הזוגיות שלכם

 

מרכז LeadUP בהנהלתה של ד”ר פנינה ארד, הוקם במטרה לסייע לאלו המבקשים להנחיל שינוי משמעותי בחייהם ולשקם את מערכת היחסים הזוגית שלהם. יד ביד, צעד אחר צעד, יקבלו הלקוחות כלים יעילים להתגברות על הקשיים והמחלוקות בקשר הזוגי שלהם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע של שינוי, בדרך להשגת סיפוק והגשמה אישית וזוגית.

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון עם ד"ר פנינה ארד

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל