העצמה אישית

לכל אדם ישנה משאלת הלב הזו, לממש את הפוטנציאל שלו במלואו; לתפקד טוב יותר, להיות עצמאי, להצליח, להגשים את החלומות והמשאלות שלו. ניתן לומר, שבעצם כל אדם יכול להפיק תועלת מהעצמה אישית לחיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולותיו, לקבלת החלטות נבונות יותר ולהתמודדות יעילה עם מצבי חיים מאתגרים. המושג העצמה אישית מוכר בקרב האוכלוסייה, ועדיין – רבים אינם מודעים כלל לעובדה שמדובר במצרך כל כך יקר ערך. גם אם לרוב האנשים נדמה כי הם ממצים עצמם ונמצאים במקום טוב, הם יהיו מופתעים לגלות כמה גבוה הם עוד יכולים לשאוף ולהגיע. כשזה מדובר בנו – השמיים הם הגבול. אין סוף למה שבני אדם מסוגלים להשיג, עם הליווי הנכון. 

תהליך של העצמה אישית זוהי אחת המתנות הכי גדולות שאדם יכול להעניק לעצמו. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, בהתאמה לכל אדם וצרכיו. לאנשים יש צרכים רבים; החל מפרנסה מכובדת, מעגל חברים, והמצרך היקר מכל – אהבה. כל אחד מאיתנו מחפש זוגיות שלא רק תספק את הצרכים הגשמיים שלנו, אלא גם תעצים אותנו, תגרום לנו סיפוק מעצם העבודה המשותפת ותחושת ה’ביחד’. אבל מה עושים כאשר מדובר בזוגיות מאתגרת?

 

העצמה אישית לצד זוגיות מאתגרת – איך מתחילים?

 

תארו לכם שבמשך שנים אתם מנהלים זוגיות המתאפיינת בקשיי תקשורת קיצוניים עם אדם שיש לו הפרעת תקשורת, אך הוא אינו מאובחן ואינכם מודעים לכך, עד שבוקר בהיר אחד ההפרעה מקבלת שם, ואתם מתחילים להבין שלא מדובר במשהו שהיה בשליטתם של בן או בת הזוג, אלא בלקות מולדת. 

ישנה דרך פשוטה לדעת האם גם אתם זקוקים להכוונה ולייעוץ. פשוט שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  • האם אני מעוניינ\ת ללמוד מחדש כיצד לחיות לצד בן זוגי?
  • כיצד אלמד איך לחיות לצד בן זוגי וליהנות מהקשר שלנו?
  • כיצד אוכל לקבל מענה לצרכים שלי במסגרת הזוגיות?
  • מה הם המשאבים שאני מוכנ\ה להשקיע בכך? 
  • כיצד אוכל לחוות הגשמה אישית ומקצועית למרות הקשר הזוגי המאתגר?
  • כיצד אוכל למצוא את האיזון בין מתן מענה לצרכים אישיים ומשפחתיים?
  • האם אוכל ללמוד איך לנהוג באופן אסרטיבי, להציב גבולות לאחרים ולדאוג לעצמי?
  • האם אני מעוניינ\ת לפרק את הזוגיות?
  • כיצד אוכל להתמודד עם הפרידה ולצאת לדרך חדשה? 

בין אם החלטתם שאינכם מוכנים לוותר על הזוגיות שלכם ובין אם החלטתם שאתם רוצים לפרק אותה ולהתחיל את הפרק הבא בחייכם, וגם אם אתם מתלבטים ואינכם יודעים לענות על אף אחת מהשאלות, אני מזמינה אתכם להצטרף אל מרכז LeadUP ולמצוא יחד אתנו, את הדרך המתאימה ביותר עבורכם לזוגיות בריאה ומספקת ולהגשמה אישית ומקצועית. אל תוותרו על האושר שלכם.

העצמה אישית

 

LeadUP – צעד ראשון בדרך לצמיחה ושינוי

 

הזוגיות בחיינו הינה בעלת חשיבות אדירה; היא עוזרת לנו לקום בבוקר עם חיוך, ותחושת הניצחון כשאנו מצליחים לנהל מערכת זוגית בריאה, היא יקרה מפז. לזוגיות שלנו יש השפעה מכרעת על היכולת ועל הפניות שלנו לממש את עצמנו מבחינה אישית ומקצועית, כך שהיא משפיעה על כל אחת ואחת מזירות החיים שלנו. אני, ד”ר פנינה ארד, מזמינה אתכם ואתכן לפרגן לעצמכם ולהצטרף לתהליך של העצמה אישית. הליווי יכול להיות אישי, זוגי או קבוצתי, בהתאם להעדפתכם. באווירה התומכת והמכילה של מרכז LeadUP, נעזור לכם להפוך למודעים יותר לעצמכם, לקבל החלטות אמיצות להתגבר על חסמים וגורמים מעכבים ולמצוא את הדרך להגיע למקומות שאליהם אתם שואפים.

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון עם ד"ר פנינה ארד

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל